


Змішувач для кухні Deante Gerbera, довж.виливу - 200мм, витяжний, 1важіль, хром-білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_BGB_W720_PR1
5 320 ₴
4 788 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус змішувача виготовлений із латуні найвищої якості. Змішувач обладнаний струменевим аератором. Змішувач із функціональним висувним виливом. 2-х функціональна душова лійка (дощ та водний туман). Монтажна втулка полегшує встановлення змішувача. З'єднувальний шланг 45 см в комплекті. Клас витрати Z (4-9 л/хв) дозволяє знизити споживання води.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Страна производитель | Китай |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 469 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Дизайн | hi-tech |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Довжина зливу | 20 см |
| Діаметр картриджа | 25 мм |
| З'єднувальна різьба | M8 |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шуму | I |
| Колекція | Gerbera |
| Максимальный расход воды | 9 л |
| Материал | латунь; пластмаса |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Назначение | для кухонної мийки |
| Розмір аератора | M18 |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | сотовий |
| Тип зливу | висувний злив |
| Тип управления | управління збоку |
Информация для заказа
- Цена: 4 788 ₴



