- Головка лопати обладнана вбудованою міцною металевою підставкою для ніг, що забезпечує підтримку під час забивання.
- Ергономічна ручка, вкрита міцною нековзною поверхнею.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cellfast |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.8 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 120 см мм |
| Применение | садово-городні роботи; для садових робіт |
| Материал рабочей части | сталь; боровмісна сталь |
| Материал рукоятки | композитна з скловолокном |
| Особенности | ергономічна ручка |
| Тип | лопата штикова |
| Ширина | 18.7 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 922 ₴










