- регульований діаметр різання 10-18 мм;
- верхня ручка покрита поверхнею SAFETOUCH, яка забезпечує надійне захоплення та зручність експлуатації блокування відкриття;
- верхнє лезо з покриттям, що не налипає;
- пружина із нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cellfast |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.15 кг |
| Общая длина | 200 мм |
| Материал лезвия | Закаленная сталь |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | чорний з синім |
| Максимальна товщина гілок | 18 мм |
| Материал ручки | Пластик |
| Особенности | блокування відкриття |
| Тип | сікатор |
| Тип питания | механічний |
Информация для заказа
- Цена: 776 ₴





