Каструля ARDESTO Gemini буде в пригоді для приготування невеликих порцій їжі, адже має об’єм 2,1 л. Виріб виготовлено з нержавіючої сталі, а бакелітові руків’я, мають soft-touch-покриття. Можна використовувати на плитах різних типів, як-то: газові, електричні, склокерамічні, галогенні та індукційні. Крім того, каструля вирізняється надійною конструкцією: стінки завтовшки 0,5 мм, а товщина дна(⌀18 мм) складає 2,5 мм. У комплекті постачання є скляна кришка з отвором для відведення пари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | стекло |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем | 2.1 л |
| Тип | Кастрюля |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 18 см мм |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Количество предметов | 1 шт |
| Материал ручек | Бакелит |
| Особливості посуду | підходить для використання з газовими плитами; підходить для використання з індукційними плитами; підходить для використання з склокерамічними плитами; підходить для використання з галогенними плитами; ручки з покриттям Soft-touch |
| Толщина стенок | 0.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 674 ₴







