Каструля ARDESTO Gemini Gourmet має об’єм 5 л. Із міцними ручками з нержавіючої сталі приготування дарувати задоволення та безпеку. Скляна кришка забезпечує можливість контролю приготування, а отвір призначений для виходу зайвої пари. Сумісність із газовими, електричними, склокерамічними, галогенними й індукційними плитами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | стекло |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Объем | 5 л |
| Тип | Кастрюля |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 24 см мм |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Матеріал сковороди | нержавіюча сталь |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Особливості посуду | мірна шкала |
| Сумісність із джерелами тепла | Склокерамічні плити; Електричні плити; газові плити; Галогенові плити; Індукційні плити |
| Толщина стенок | 0.4 мм |
| У набір входять | 1 кришка; 1 каструля |
Информация для заказа
- Цена: 629 ₴






