Сковорідка Gemini Gourmet Aosta діаметром 26 см вироблена з кованого алюмінію, товщина стінок за висоти 4,8 см складає 2,2 мм, а дна – 4 мм. Внутрішня поверхня має протипригарне покриття, а руків’я– soft-touch. Сковорода постачається в комплекті з кришкою, сумісна з усіма видами плит – газові, галогенні, індукційні, склокерамічні, електричні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина стенки | 2.2 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Высота | 4.8 см мм |
| Внутреннее покрытие | антипригарне; PFLUON |
| Диаметр | 26 см мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Крышка | Есть |
| Матеріал сковороди | нержавіюча сталь |
| Особливості сковороди | Ручки з системою soft touch; для всіх видів плит |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 629 ₴










