Gemini Gourmet Bolzano – містка сковорода з високими стінками та зручним руків’ям, що знадобиться, зокрема, для тушкування або смаження. Діаметр виробу – 26 см. Сковорода, виготовлена з кованого алюмінію, швидко й рівномірно нагрівається. Високі стінки (7 см) запобігають розбризкуванню жиру, тож варильну поверхню доведеться прибирати трохи рідше. Щодо інших особливостей: внутрішня поверхня сковорідки має протипригарне покриття, а руків’я – soft-touch.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина стенки | 2.6 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Высота | 7 см мм |
| Внутреннее покрытие | антипригарне; PFLUON |
| Диаметр | 26 см мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 730 ₴












