Містка сковорода діаметром 28 см – «мастхев» для кожної кухні. Модель виготовлена з кованого алюмінію, руків’я має soft-touch-покриття. За висоти 7 см товщина стінок складає 2,6 мм, а дна – 4 мм. Виріб не рекомендовано мити в посудомийній машині. Зсередини поверхня має протипригарне покриття, а щоби сковорідка слугувала довше, під час приготування необхідно використовувати силіконові чи інші неметалеві аксесуари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина стенки | 2.6 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Высота | 7 см мм |
| Внутреннее покрытие | антипригарне; PFLUON |
| Диаметр | 28 см мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 812 ₴












