Випрямляч Rowenta x Karl Lagerfeld K/Pro Stylist Straightener, темп.режимів-8, 140-210С, дисплей, іонізація, кераміка, чорний —
- Готово к отправке
- Код: ERC_SF466LF0_PR1
1 915 ₴
1 724 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Випрямляч для волосся Rowenta x KARL LAGERFELD K/Pro Stylist Straightener SF466LF0. Колекція преміум-класу Rowenta x KARL LAGERFELD містить передову технологію, яка проста у використанні та дозволяє створювати бездоганний образ, щоразу пропонуючи безмежні можливості, впевненість та стиль. Наша співпраця – це універсальна колекція продуктів, створена для людей, які щодня хочуть мати результати з перукарні чи барбершопу. Всі вироби виконані у преміальному дизайні чорного кольору із фірмовим візерунком KARL LAGERFELD.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | захист від перегрівання |
| Вес | 400 г |
| Габарити (ШхДхГ) | 3.8x33.1x3.6 |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Дополнительно | обертання шнура на 360 град; іонний генератор |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Інструкція; Гарантійний талон; Випрямляч для волосся |
| Кіл-ть температурних режимів | 8 |
| Максимальная температура нагрева | 210 °C |
| Минимальная температура нагрева | 140 °C |
| Особенности | петля для підвішування; автовідключення; з терморегулятором |
| Покрытие нагревательного элемента | кераміка |
| Мощность | 110 Вт Вт |
| Назначение | для гладкої зачіски; для спіральних (вертикальних) локонів; для природної хвилі; для горизонтальних локонів |
| Режими | іонізація; автовимкнення; вертикальні локони; створення гладкої зачіски; спіральні локони; природна хвиля |
| Серия | Rowenta x KARL LAGERFELD |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
Информация для заказа
- Цена: 1 724 ₴











