Ліхтар ручний акумуляторний 2E FLBL1822P50 USB-C 2200мА·год 1000лм 10Вт 5 режимів освітлення IP44 0.25кг — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_2E-FLBL1822P50_PR1
724 ₴
Ліхтар має зум для регулювання діаметра світлового променю та п’ять режимів освітлення: потужне, середнє, низьке, стробоскоп та SOS. Час автономної роботи – до 4 годин. Ємність літій-іонного акумулятора (3,7 В) становить 2 200 мА·год (1 × 18 650), повністю відновлює заряд за допомогою кабелю USB Type-C впродовж 4 годин.
Завдяки невеликому розміру, легкій вазі, а також високій продуктивності ліхтар є універсальним: з огляду на періодичне припинення електропостачання стане в пригоді як вдома, так і для роботи в гаражі, льохах, бомбосховищах, під час подорожі чи на риболовлі тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 246 г |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2200 мАг |
| Акумулятор (тип) | Li-Ion |
| Вид | Ручні |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Источник света | LED |
| Діапазон освітлення | 350 м |
| Элементы питания | акумулятор |
| Захищеність | IP44 |
| Заявлений час роботи | 4 г |
| Комплектация | ліхтар; Кабель Type-C; Акумулятор; Ремінець |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Потужність світлового потоку | 1000 лм |
| Режими освітлення | 5 функцій освітлення |
| Размер | 168 мм |
| Світлодіод | 10 Вт |
| Способи зарядки | USB |
| Время заряда аккумулятора | 240 хв |
- Цена: 724 ₴












