Ліхтар ручний акумуляторний 2E FLBL2650 USB-C 5000мА·год 2000лм 20Вт 5 режимів освітлення IP44 0.35кг — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_2E-FLBL2650_PR1
952 ₴
Ліхтар має зум для регулювання діаметра світлового променю та п’ять режимів освітлення: потужне, середнє, низьке, стробоскоп та SOS. Час автономної роботи – до 4 годин. Пристрій можна використовувати як повербанк. Ємність літій-іонного акумулятора (3,7 В) становить 5 000 мА•год (1 × 26 650), повністю відновлює заряд за допомогою кабелю USB Type-C упродовж 4 годин. Сумісні акумулятори: типу 18 650 та 26 650.
Завдяки невеликому розміру, легкій вазі, а також високій продуктивності ліхтар є універсальним: з огляду на періодичне припинення електропостачання стане в пригоді як вдома, так і для роботи в гаражі, льохах, бомбосховищах, під час подорожі чи на риболовлі тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.35 г |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5000 мАг |
| Акумулятор (тип) | Li-Ion |
| Вид | Ручні |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Источник света | LED CREE |
| Діапазон освітлення | 350 м |
| Захищеність | IP44 |
| Заявлений час роботи | 4 г |
| Комплектация | ліхтар; Кабель Type-C; Акумулятор; Ремінець |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Потужність світлового потоку | 2000 лм |
| Режими освітлення | 5 функцій освітлення |
| Размер | 168 мм |
| Світлодіод | 20 Вт |
| Способи зарядки | USB |
| Время заряда аккумулятора | 240 хв |
- Цена: 952 ₴












