Сковороду виготовлено з кованого алюмінію, її діаметр – 24 см. За висоти 6,5 см товщина стінок становить 2,6/4 мм, а дна – 2,6 мм. Внутрішня поверхня має тришарове протипригарне покриття PFLUON, а бакелітове руків’я – soft-touch. З огляду на це виріб не рекомендовано мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.6 мм |
| Толщина стенки | 2.6 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Высота | 6.5 см мм |
| Внутреннее покрытие | мармурове; антипригарне; PFLUON |
| Диаметр | 24 см мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Крышка | Есть |
| Материал ручки | бакелит |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | Ручки з системою soft touch |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 656 ₴











