Шафа DIGITUS 19", 12U, Wall Mounting Dynamic Basic, 600x450 мм, 60кг максимально, чорна — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_DN-1912-U-EC-SW_PR1
9 369 ₴
8 432 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Бічні стінки знімні, просте встановлення на стіну.
- Завдяки гнучкості шафи ідеально підходять для всіх сучасних додатків у сфері інформаційних технологій та телекомунікацій.
- Ступінь захисту IP20.
- Двері, що замикаються, з безпечного скла зі сталевою рамою і 1-точковим замком.
- Кут відкриття дверей 210 °.
- Профілі 483 мм (19“), встановлені на передній стороні шафи, оцинковані.
- Профілі 19 дюймів регулюються по глибині та мають маркування одиниць висоти.
- Матеріал корпусу - листова сталь завтовшки 0,8 - 1,2 мм з високою здатністю навантаження, порошкове покриття.
- Кабельні введення на задній стінці, даху та в основі (попередня перфорація).
- Дах підготовлений для вентиляторного блоку (перфорація).
- Вентиляційні отвори для активної та пасивної вентиляції та витяжки.
- 4 точки заземлення (основа, бічні стінки та передні дверцята) із захисним ковпачком.
- Колір: темний, RAL 9005.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 45 см мм |
| Глубина | 60 см |
| Цвет | чорний; RAL 9005 |
| Тип | Монтажна шафа настінна |
| Тримальна здатність (статична) | 60 кг |
| Ширина | 63.8 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 432 ₴



