Шафа телекомунікаційна зі скляними дверима. Вільно стоячі серверні та мережеві шафи серії GTV підходять для офісів, системних приміщень і кабельних систем. Вона сумісна із пристроями всіх марок і моделей. Конструкція 19" дає змогу встановити 19" пристроїв з усіх боків шафи. Вона пропонує високі можливості персоналізації. Поставляється в розібраному вигляді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirsan |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 32 U мм |
| Глубина | 60 см |
| Цвет | Черный |
| Тип | Монтажна шафа підлогова |
| Тримальна здатність (статична) | 1000 кг |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 560 ₴



