За допомогою системи прокладання кабелю, можна зібрати всі кабелі разом, організувавши порядок на робочому місці. Завдяки спеціальному пружинному механізму з регулюванням можна самостійно налаштовувати оптимальну позицію – нахил (±45°), поворот (±90°), обертання (±180°). Повне розгинання – 200 мм. Розмір кріплення 116 × 308 × 561 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 9 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | з нахилом, поворотом та обертанням |
| Габарити кріплення | 116 x 308 x 561 |
| Кількість моніторів | 1 |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Материал | cталь; пластик |
| Мінімальна діагональ | 17 " |
| Особенности | система прокладки кабелів; швидкознімна пластина VESA |
| Поверхность | порошкове покриття |
| Повна довжина "руки" | 200 |
| Назначение | кріплення моніторів |
| Регулировка | нахил; поворот; обертання |
| Рекомендована товщина робочого стола (кріплення на втулці) | 10 |
| Рекомендована товщина робочого столу (кріплення затискачем) | 10 |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм; 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
Информация для заказа
- Цена: 855 ₴










