



Проєктор Acer X1228i XGA, 4800 lm, 1.94-2.16, WiFi — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MR.JTV11.001_PR1
23 279 ₴
20 951 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Проєктори Acer серії Essential – це оптимальні проєктори для щоденного використання на роботі чи вдома. Створюйте більш захоплюючі та виняткові презентації із високою яскравістю, високою контрастністю та технологією DLP® 3D Ready2, дотримуючись важливих аспектів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.75 кг |
| Встроенный динамик | Да |
| Вид | Ламповый |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114 x 313 x 240 |
| Класс устройства | портативний проектор; універсальний |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | проєктор; пульт ДК з батарейками; кабель живлення; кабель VGA; кришка об'єктива; керівництво по швидкому запуску; гарантійний талон; WiFi адаптер UWA5 |
| Контрастность | 20000 :1 |
| Корекція трапеції | Да |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.1 |
| Мощность лампы | 220 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | довгофокусні (2 і вище) |
| Реальна роздільна здатність | 1024 x 768 |
| Ресурс лампы | 6000 год |
| Ресурс лампи в економічному режимі | 15000 год |
| Разъемы | HDMI; VGA; stereo mini-jack; RCA; USB type-A; RS232; WiFi |
| Уровень шума | 32 дБ дБ |
| Потребляемая мощность | 265 Вт при работе |
| Тип матрицы | DLP |
| Формати зображення | 4:3; 16:9 |
| Цифровое увеличение | 2 |
| Яскравість екрану | 4500 лм |
Информация для заказа
- Цена: 20 951 ₴



