

Витяжка Faber купольна, 60см, 1186м.куб/год, Stilo Comfort Bk Matt A60, чорний матовий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_325.0618.791_PR1
18 330 ₴
16 497 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Витяжка Faber Stilo Comfort Bk Matt A60 325.0618.791 - це купольна витяжка, розроблена для ефективного видалення пару, запахів і диму з кухні. З її стильним дизайном та функціональністю витяжка створена для того, щоб додати комфорту та елегантності кухонному простору користувача. Витяжка має купольну форму та матове чорне покриття, що надає їй сучасний і стильний вигляд. Це дозволяє витяжці інтегруватися гармонійно з будь-яким кухонним інтер'єром. Завдяки потужності витрат повітря 1186 м3/год, ця витяжка ефективно видаляє пар, запахи і дим з кухні, створюючи свіжу і здорову атмосферу. Витяжка оснащена LED підсвічуванням, що забезпечує яскраве та енергоефективне освітлення робочої поверхні. Це дозволяє користувачу легко бачити і контролювати процес приготування їжі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Черный матовый |
| Максимальная производительность | 1186 м³/год л/ч |
| Максимальный уровень шума | 72 дБ |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 250 Вт Вт |
| Производительность | 690 м³/год |
| Тип вытяжки | Купольная |
| Давление | 490 Па |
| Управление | кнопкові перемикачі |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 497 ₴



