Витяжка Beko похила, 60см, 405м.куб/год, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_HCA63420B_PR1
6 630 ₴
5 967 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фільтри, які легко чистяться. Ніхто не хоче мити жирні фільтри з витяжки вручну. Тепер більше не доведеться цього робити завдяки фільтрам, які можна мити в посудомийній машині. Просто покладіть їх у посудомийну машину, запустіть звичайний цикл миття, а потім встановіть у витяжку. Це дуже просто!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтр | металлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 91.3 см мм |
| Глубина | 33.5 см |
| К- ть швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Класс энергопотребления | C |
| Цвет | Черный |
| Максимальная производительность | 405 м³/год л/ч |
| Максимальный уровень шума | 68 дБ |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 121 Вт Вт |
| Производительность | 175 м³/год |
| Тип вытяжки | похила |
| Тип монтажа | Настенный |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 59.6 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 967 ₴








