Особливості:
Ергономічне руків’я, вироблене з бакеліту з покриттям soft-touch, не нагрівається під час приготування. Сковорода ARDESTO Gemini Gourmet сумісна чи не з усіма видами плит: газовими, електричними, склокерамічними, галогенними та індукційними. У комплекті також є скляна кришка з отвором для відведення пари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.6 мм |
| Толщина стенки | 2.6 мм |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Высота | 6.5 см мм |
| Внутреннее покрытие | мармурове; PFLUON |
| Диаметр | 24 см мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Крышка | Есть |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | отвір на кришці для відведення пари |
| Призначення сковороди | сковорода традиційна |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Керамічні плити; Склокерамічні плити |
| У набір входять | Сковорода – 24 см; Кришка |
Информация для заказа
- Цена: 629 ₴












