


Витяжка Faber вбудована, 52см, 1219м.куб/год, Inka Lux Smart Ev8 X A52, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_305.0604.603_PR1
10 959 ₴
9 863 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОСОБЛИВОСТІ
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Италия |
| Уровень шума | 70 дБ |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | B |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 1219 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 250 Вт Вт |
| Производительность | 730 м³/год |
| Давление | 510 Па |
| Управление | електромеханічне |
| Ширина | 52 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 863 ₴



