ОСОБЛИВОСТІ
Продуктивність в режимі вільного відведення повітря - це умовне розрахункове значення продуктивності мотору витяжки на максимальній або інтенсивній швидкості поза корпусом витяжки. Така продуктивність відображає теоретичний потенціал приладу, проте відсутній стандарт, який регламентує методику вимірювання такої продуктивності, тому вона є розрахунковою, а не виміряною лабораторним методом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Италия |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | жировий фільтр можна мити в посудомийній машині |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | C |
| Цвет | світло сірий |
| Максимальная производительность | 559 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 115 Вт Вт |
| Производительность | 335 м³/год |
| Давление | 280 Па |
| Управление | електромеханічне |
| Ширина | 52 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 988 ₴






