Фільтри, які легко миються. Ніхто не хоче мити жирні фільтри вручну, а з фільтрами, які можна мити в посудомийній машині, вам не доведеться цього робити. Просто покладіть їх у посудомийну машину, запустіть звичайний цикл миття, а потім поставте назад у витяжку. Ось так просто!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 17.6 см мм |
| Глубина | 30.1 см |
| Класс энергопотребления | D |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 483 м³/год л/ч |
| Мінімальний рівень шуму | 57 дБ |
| Освещение | LED 2x3 Вт |
| Мощность | 256 Вт Вт |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Тип монтажа | Настенный |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 59.9 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 785 ₴










