Шафа MIRSAN 19", 36U, GTS, перфорація 63%, 600x1100 мм, максимально 2000 кг, чорна — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_MR.GTS36U611DE.01_PR1
51 731 ₴
46 558 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Розбірна несуча рама із встановленими знімними бічними стінками із замками;
- Передні двері перфоровані 63% із замком із ручкою;
- Задні двері сталеві розстібні, перфоровані 63%, із замком із ручкою.
- Дві пари монтажних профілів на відстані 19" з маркуванням юнітів та з можливістю регулювання по глибині;
- Верхня знімна плита, перфорована 63%, з регульованою заглушкою для введення кабелю, з ущільнювачем;
- Знімна нижня плита з регульованою заглушкою для введення кабелю з ущільнювачем;
- Введення для кабелів зверху (150mmx167mm) та знизу шафи (300mmx250mm), з каучуковим обідком.
- 4 колеса, підвищеної вантажопідйомності: два з гальмами і два без гальм.
- Замок із триточковою системою замикання.
- Знімні бічні панелі шафи, що закриваються на циліндричний замок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirsan |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 36 U, 110 см мм |
| Глубина | 110 см |
| Цвет | Черный |
| Тип | Монтажна шафа настінна |
| Ширина | 60 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 46 558 ₴



