Док-станція HP 4K USB-C Multiport Hub — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_6G842AA_PR1
5 863 ₴
5 277 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підключіть усі пристрої в одному портативному та компактному концентраторі USB-C®. Завдяки підтримці кількох ОС 1, цей концентратор працює з тим, що у вас є зараз, і з тим, що може з'явитися пізніше.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Питание | USB |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 120 г |
| Высота | 15.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші | USB Type C |
| Дополнительно | Сумісні операційні системи: ОС Windows 10; ОС Windows 11; macOS; Chrome OS |
| Комплектация | док-станція; Інструкція швидкого налаштування; гарантійний талон |
| Особенности | Програмне забезпечення входить до комплекту постачання: Оновлення мікропрограми HP One Click Installer (OCI); 50% переробленого пластику; Упаковка підлягає вторинній переробці |
| Підключення | USB |
| Тип | док-станція |
| Толщина | 41.9 мм мм |
| Ширина | 116 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 277 ₴











