



Джерело безперебійного живлення Eaton 5P G2, 650VA/520W, RM 1U, LCD, USB, RS232, 4xC13 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_5P650IRG2_PR1
34 710 ₴
31 239 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Eaton 5P G2 — надійне джерело безперебійного живлення потужністю 650VA (520W) у форм-факторі RM 1U для монтажу в стійку. Оснащене лінійно-інтерактивною технологією з чистою синусоїдою, воно забезпечує стабільну роботу чутливого обладнання. Пристрій має 4 виходи IEC C13, інтерфейси USB та RS232 для моніторингу, а також графічний LCD-дисплей для простого управління. Ідеальний вибір для серверів, мережевого обладнання та критично важливих систем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.6 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Время работы при полной нагрузке | 3 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB; RS232; релейні контакти; мініатюрний клемний блок; 1 слот для карт |
| Вид | ДБЖ серверів та мережевого обладнання |
| Висота ( unit ) | 1 U |
| Вихід | 4 x IEC 320 C13 |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Входное напряжение | 150-294 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія на акумулятор | 2 рік |
| Дисплей | Да |
| Дополнительно | керовані групи розеток; технологія триступеневого заряду акумуляторних батарей |
| Ефективна вихідна потужність | 520 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 650 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 43,2 x 438 x 361 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Тип устройства | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 хв |
Информация для заказа
- Цена: 31 239 ₴



