Холодильник Liebherr з верхньою мороз., 85x50x60.7, холод.відд.-85л, мороз.відд.-13л, 1дв., E, білий — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_RE1201_PR1
15 627 ₴
14 064 ₴
Режим SuperCool
Хочете, щоб у холодильнику була оптимальна температура, навіть якщо ви поклали туди нагріті сонцем продукти, які щойно придбали? Для цього є режим SuperCool. Якщо його ввімкнути, ваш Liebherr працюватиме зі збільшеною потужністю, доки свіжі продукти не охолодяться до температури вже наявних. Після цього режим SuperCool автоматично вимкнеться (найпізніше – через 12 годин).
Світлодіодне освітлення всередині
Світлодіодне освітлення вбудовано в бічну стінку внутрішнього простору холодильника, що забезпечує гарну видимість продуктів. Додаткова перевага: світлодіоди розташовано перед скляними полицями так, щоб продукти було добре видно, навіть якщо холодильник заповнено.
Функція TouchControl
Дотиком пальця ви можете задати температуру в своєму Liebherr на рівні 3, 5, 7 або 9°С за допомогою функції TouchControl. Просте й ефективне рішення – стильну кнопку вбудовано у внутрішню бокову стінку холодильника, завдяки чому у вас буде більше місця для зберігання свіжих продуктів.
Заглиблена ручка
Оригінальність і функціональність: ергономічне розташування заглибленої ручки, яка має вертикальне положення, дає змогу зручно й легко відчиняти холодильник. Крім того, завдяки сучасному й лаконічному дизайну холодильник ідеально вписується в концепцію кухні без ручок.
Довговічна робоча поверхня
Місця на стільниці під час приготування їжі забагато не буває. Ось чому на наших вбудованих пристроях установлено міцну й довговічну робочу поверхню із захистом від подряпин, яку можна використовувати як продовження стільниці.
Блокування дисплея
Дисплей із підсвічуванням дуже приваблює дітей. Компанія Liebherr це також ураховує. Тому ваш пристрій оснащено функцією блокування дисплея, щоб запобігти ненавмисній зміні налаштувань. Цю функцію можна легко вимкнути.
Висувний контейнер для овочів
За допомогою прозорого висувного контейнеру можна організувати оптимальне зберігання овочів і фруктів. Крім того, його легко очищати.
Внутрішні дверні полиці з регулюванням висоти
Використовуйте весь простір вашого Liebherr відповідно до своїх потреб. Для цього вам стануть у пригоді внутрішні дверні полиці, які встановлюються на різній висоті. Їх положення можна швидко й легко змінювати будь-коли, тож ви можете організувати простір на власний розсуд і надійно зберігати різноманітні посудини й продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Страна производитель | Болгария |
| Общий объем | 98 л |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Объем морозильной камеры | 13 л |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 32.1 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Cтрум | 1.2 A |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60.7 см |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Дополнительно | лоток для яєць; контейнер для овочів; Перенавішування дверей; попереджувальний сигнал несправності; Сигналізація відкритих дверей; 1 регульований контур охолодження; Захист від дітей |
| К-ть полиць на дверцятах | 3 |
| Клімат клас | SN-T |
| Цвет | Белый |
| Количество дверей | 1 двері |
| Кількість полиць в холодильній камері | 2 |
| Материал полок | скло; Пластик |
| Навішування дверей | Да |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Обсяг холодильної камери | 85 л |
| Расположение морозильной камеры | зверху |
| Система охлаждения | статична |
| Система розморожування | автоматичне |
| Потребление электроэнергии | 0.368 кВт/24г |
| Температура камери охолодження | +3°C ... +9°C |
| Тип | холодильник однокамерний |
| Тип освещения | LED |
| Тип ручок | Інтегровані |
| Управление | електронне |
| Функції / можливості | 2 температурні зони; SuperCool: інтенсивне охолодження |
| Ширина | 50 см мм |
- Цена: 14 064 ₴












