



Витяжка Faber вбудована, 70см, 1202м.куб/год, Inka Lux Premium X A70 Kl, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_305.0658.607_PR1
30 209 ₴
27 188 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Faber Inka Lux Premium X A70 Kl (305.0658.607) – вбудована витяжка шириною 70 см із продуктивністю до 1202 м³/год, LED-освітленням та корпусом із нержавіючої сталі. Підтримує режими відведення та рециркуляції повітря. Стильне та ефективне рішення для сучасної кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Faber |
| Страна производитель | Италия |
| Уровень шума | 68 дБ |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 32.47 см мм |
| Глубина | 29 см |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| Жироуловлюючий фільтр | можна мити в посудомийній машині |
| К- ть швидкостей | 3 |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 1202 м³/год л/ч |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | LED |
| Мощность | 250 Вт Вт |
| Производительность | 720 м³/год |
| Тип фільтра повітря | Відведення повітря; Рециркуляція |
| Давление | 600 Па |
| Управление | електронне |
| Ширина | 70 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 27 188 ₴



