


Витяжка Cata вбудована, 75см, 1200м.куб/год, Gt-Plus 75 x, нерж — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_02031301_PR1
6 890 ₴
6 201 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Cata GT-Plus 75 X — стильна та потужна витяжка шириною 75 см, яка забезпечує ефективне видалення запахів і пари. Оснащена сучасним сенсорним управлінням, LED-освітленням і можливістю роботи в режимі рециркуляції (з додатковим вугільним фільтром). Ідеальний вибір для сучасної кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Страна производитель | Китай |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Фильтр | металлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Oснащення | антижировий фільтр |
| Висота (макс.) | 31.2 см |
| Висота (мін.) | 31.2 см |
| Глубина | 27.7 см |
| Довжина кабелю підключення | 1.5 м |
| Дополнительно | мін. відстань по висоті до варильної поверхні; встановлення з вихідною трубкою назовні / рециркуляція - обидва; клас електроізоляції |
| Диаметр выходного отверстия | 150 мм |
| К- ть швидкостей | 3 |
| К-ть двигунів | 1 двигун |
| Клас гідродинамічної ефективності | D |
| Класс энергопотребления | C |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності фільтрації жирів | B |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Максимальная производительность | 1200 м³/год л/ч |
| Максимальный уровень шума | 65 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 50 дБ |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Освещение | CS LED |
| Мощность | 206 Вт Вт |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 645 м³/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 300 м³/год |
| Річне споживання електроенергії | 88.6 кВтгод |
| Тип монтажа | повновбудована |
| Давление | 400 Па |
| Управление | Механическое |
| Ширина | 79.2 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 201 ₴



