Зволожувач повітря ARDESTO ультразвуковий, 25м2, 3.1л, 250мл/г, електр. кер-ння, верх. залив води, дисплей, білий — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_USH-H-26W_PR1
1 001 ₴
Турбота про здоров’я і комфорт
Зволожувач повітря ARDESTO USH-H-26W допомагає зменшити сухість повітря, що є однією з основних причин подразнення слизових оболонок, сухості шкіри та дискомфорту під час дихання. Завдяки ультразвуковій технології пристрій ефективно підтримує оптимальний рівень вологості, що особливо корисно в зимовий період або в кімнатах із кондиціонером.
Регулювання інтенсивності випаровування (3 рівні) дає змогу налаштувати зволоження відповідно до потреб, а гігростат підтримує вибраний рівень вологості автоматично. Це особливо зручно для тих, хто прагне комфортного та здорового мікроклімату без постійного контролю пристрою.
Мінімалізм і функціональність
Ультразвуковий зволожувач повітря ARDESTO USH-H-26W – це стильний, корисний і зручний аксесуар для дому, офісу чи спортзалу. Рекомендовано встановлювати пристрій у приміщеннях площею до 25 м². Завдяки спеціальній конструкції воду до резервуара об’ємом 3,1 л наливають зверху. Продуктивність моделі – 250 мл/год. Завдяки компактному розміру (24,5 × 18 × 18 см) та елегантному дизайну корпусу USH-H-26W гармонійно пасуватиме до інтер’єру чи не будь-якого стилю.
Зручне використання
Модель USH-H-26W має сенсорне керування. Для зручності передбачено таймер із налаштуванням від 1 до 9 год. Якщо води бракує, відбудеться автоматичне вимкнення пристрою. Крім того, завдяки індикації користувач матиме інформацію щодо рівня вологості повітря.
Енергоефективність і економність
ARDESTO USH-H-26W може похизуватися не лише функціональністю, а й розумним енергоспоживанням. Завдяки потужності 25 Вт пристрій споживає мінімальну кількість електроенергії, що робить його економним рішенням навіть за щоденного використання. Функція автоматичного вимкнення в разі нестачі води убезпечує пристрій від перегрівання і збільшує термін експлуатації. А завдяки тихій роботі зволожувач можна вмикати навіть уночі, не турбуючись щодо зайвого шуму.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Увлажнитель |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры прибора | |
| Вес | 1.1 кг |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність резервуару для води | 3.1 л |
| Индикация | Рівня вологості; Відсутності води |
| Расход воды | 250 мл/год |
| Габарити | 24,5 х 18 х 18 |
| Дополнительно | Регулятор інтенсивності пари; Гігростат (регулювання вологості); Заливання води зверху; Налаштування рівня відносної вологості повітря: 45—90 %; Тиха робота; Низьке енергоспоживання |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | інструкція; зволожувач повітря |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Країна-виробник | Китай |
| Метод зволоження | ультразвуковий |
| Напряжение | 230 В В |
| Площадь помещения | 25 кв.м |
| Мощность | 25 Вт Вт |
| Управление | Сенсорное |
| Функции | автоматичне відключення при відсутності води в резервуарі; таймер; зволоження повітря |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Цена: 1 001 ₴












