Дай п'ять!
Завдяки Halyx вам ніколи не доведеться вирішувати, який з ваших пристроїв підключити до розетки. Завдяки чотирьом портам USB-C і п'ятому прохідному порту потужністю 100 Вт для зарядки ноутбука, ви можете підключити до чотирьох пристроїв одночасно для найпродуктивнішої роботи.
Набирайте швидкість
Відставання? Ніколи не чули про таке. Зі швидкістю передачі даних до 5 Гбіт/с насолоджуйтеся високошвидкісною передачею даних між вашими пристроями та ноутбуком або ПК. Менше часу на очікування пристроїв, більше часу на улюблені справи!
Зручний Halyx
Halyx - це все, що ви хочете від USB-концентратора: компактний і міцний, він займає мало місця на вашому столі, а також стійкий до ударів і подряпин. 10-сантиметровий кабель USB-C пропонує функцію plug & play, тобто ви готові до роботи одразу після під'єднання!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| Вес | 81 г |
| Высота | 32 мм мм |
| Глубина | 16 мм |
| Дополнительно | технологія заряджання USB PD 3.0 |
| Кількість USB портів | 5 шт |
| Сумісність з ОС | Windows; Google Chrome OS; iOS ; MacOS |
| Тип | Внешний |
| Ширина | 127 мм мм |
- Цена: 1 200 ₴











