Живіть ваші пристрої
Використовуйте адаптер Passive PoE TL-POE4824G для одночасної передачі даних та живлення до пристроїв із підтримкою Passive PoE.
Зручний дизайн для настінного монтажу
У комплекті з TL-POE4824G йде кріплення для настінного кріплення.
Сумісні пристрої
TL-POE4824G рекомендується використовувати з будь-якими пристроями TP-Link із підтримкою Passive Poe.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Дальність передачі | 100 м |
| Дополнительно | Алгоритм автоматичного визначення забезпечує живлення за допомогою 802.3af/at/bt* PD; Автоматичне визначення необхідних вимог до потужності; Підтримується настінний монтаж і настольне встановлення; Функція Plug-and-Play |
| Діапазон вхідних напруг | 100-240 В |
| Діапазон частот вхідної напруги | 50/60 Гц |
| Комплектация | кабель живлення; Інжектор; кабель RJ-45; керівництво з встановлення |
| Матеріал корпуса | метал |
| Особенности | Plug-and-Play; індикатор живлення |
| Рабочая температура | 0...+45 °C |
| Розміри | 155 x 70 x 42 |
| Сертификация | FCC; CE; RoHS |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af; IEEE 802.3at; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE802.3i; IEEE802.3bt |
| Температура зберігання | -40...+70 °C |
| Тип | PoE-інжектор |
| Тип разъема | 2 x 10/100/1000 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 743 ₴








