
Перемикач 2-х клавішний Legrand Valena Life, 10AX, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_756308_PR1
641 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Valena LIFE Двоклавішний перемикач 10АХ 250В - це функціональний та стильний двоклавішний перемикач, виконаний у матовому чорному кольорі. Оснащений автоматичними клемами для швидкого та надійного підключення, цей перемикач дозволяє керувати двома незалежними лініями освітлення, що забезпечує максимальну зручність і гнучкість у налаштуванні освітлення. Прихований монтаж надає приміщенню сучасний естетичний вигляд. Цей перемикач є оптимальним вибором для управління освітленням у сучасних інтер'єрах, надаючи зручність і стиль.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Венгрия |
| Номинальный ток | 10 А |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | прихований; гвинтовий |
| Высота | 7.47 см мм |
| Глибина рамки, мм | 37.2 |
| Дополнительно | робоча температура від -5 до 40 °C |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Номинальное напряжение | 250 В |
| Особливість | перетин жили 2.5-2.5 мм² |
| Серия | Valena Life |
| Ступінь захисту від механічних ударів | IK04 |
| Тип | Переключатель |
| Тип поверхности | матовий |
| Ширина | 7.47 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 641 ₴



