Це розетка RJ45 категорії 5e від бренду Legrand серії Valena LIFE, виконана в елегантному чорному матовому кольорі. Розетка призначена для прихованого монтажу та встановлюється за допомогою гвинтової системи. Ідеально підходить для підключення Ethernet-кабелів, підтримуючи швидкість передачі даних до 1 Гбіт/с для надійного мережевого з'єднання. Пристрій відповідає стандартам захисту IP20, що робить його безпечним для використання в побутових умовах, а також має ударостійкість IK03. Додатково, розетка не містить галогенів, що підвищує її екологічну безпеку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Венгрия |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид монтажа | прихований; гвинтовий |
| Высота | 7.5 см мм |
| Дополнительно | робоча температура: -5-35 °C |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Особливість | категорія: 5E |
| Серия | Valena Life |
| Ступінь захисту від механічних ударів | IK03 |
| Тип | розетка |
| Ширина | 7.5 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 765 ₴




