Холодильник LG з нижн. мороз., 203x60х68, холод.відд.-277л, мороз.відд.-110л, 2дв., E, NF, інв., диспл зовн., Fresh Сonverter,
- Готово к отправке
- Код: ERC_GC-B509FEPW_PR1
35 139 ₴
31 625 ₴
Сучасний і стильний образ вашої кухні
Холодильник із плоскими дверима органічно вбудовується в мінімалістичний дизайн кухні, створюючи гармонійну, сучасну композицію
Зберігає первозданну свіжість надовго
Їжте свіже з сучасними технологіями охолодження LG
Технологія DoorCooling+
Додатковий потік холодного повітря з верхньої частини холодильника для збереження свіжості продуктів, зокрема й тих, що зберігаються у дверцятах.
Свіжість з Multi Air Flow
Холодне повітря циркулює всіма камерами холодильника, утворюючи холодну екосистему для зберігання продуктів у свіжості.
Безумовний комфорт на кухні
Грамотне рішення для зберігання продуктів усередині
Зберігання до п'яти пляшок вина
Винна полиця вміщає до п'яти пляшок і за бажанням може бути прибрана
Збільшений об'єм морозильної камери
Об'ємна морозильна камера для зберігання великого запасу продуктів
Просте та зручне зберігання
Вдосконалена складна полиця тепер має два етапи складання, що дає змогу зберігати великі й габаритні продукти або страви.
Оптимальний рівень вологості
За допомогою простого регулятора FRESHBalancer підтримує оптимальну вологість для ваших овочів і фруктів.
Оптимальна температура
Різні продукти вимагають різних температурних режимів зберігання.
За допомогою FRESHConverter можна вибрати один із трьох температурних режимів (-2℃: М'ясо / 0℃: Риба / 3℃: Овочі).
Hygiene Fresh+ вбиває до 99,9% бактерій
У рамках технології Hygiene Fresh+ від LG використовується 5-етапний фільтр, що усуває більшість причин псування їжі: пил, грибкові спори, кислий, лужний запах і бактерії. Система усуває до 99,9% речовин, що містяться в повітрі, які забруднюють їжу, і очищає повітря в холодильнику, продовжуючи термін зберігання продуктів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Общий объем | 387 л |
| Класс энергопотребления | E |
| Объем морозильной камеры | 110 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 76 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Мощность замораживания | 12 кг/сутки |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| No Frost | Total No Frost |
| Высота | 203 см мм |
| Глубина | 68.2 см |
| К-ть полиць на дверцятах | 4 |
| Клімат клас | ST; T |
| Цвет | Бежевый |
| Количество дверей | 2 дверей |
| Количество полок в морозильной камере | 4 |
| Кількість секцій в морозильній камері | 4 |
| Ледогенератор | Да |
| Навішування дверей | Да |
| Обсяг холодильної камери | 277 л |
| Расположение морозильной камеры | знизу |
| Розташування ручок | горизонтальне |
| Потребление электроэнергии | 269 кВт/рік |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип освещения | LED |
| Тип ручок | Приховані |
| Холодоагент | R600a |
| Время сохранения холода | 16 г |
| Ширина | 59.5 см мм |
- Цена: 31 625 ₴












