Рушникосушка Navin електрична Блюз, 800х480х123мм, кнопка, сталь, білий, ліве підключення — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_12-006130-4880_PR1
3 240 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Електрична рушникосушка Navin Блюз 800×480 мм з лівим підключенням, виготовлена з фарбованої сталі. Має 8 секцій, потужність 142 Вт, ступінь захисту IP44. Максимальна температура – 55°C. Без терморегулятора, кріпиться стаціонарно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5.65 кг |
| Цвет | Белый |
| Мощность | 142 Вт |
| Толщина стенки коллектора | 1.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Межосевое расстояние | 448 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | ліве підключення |
| Корпус | вуглецева сталь |
| Количество ребер | 8 шт |
| Максимальная температура | 55 °C |
| Монтаж | встановлюється на стіну |
| Розміри | 800 x 480 x 123 |
| Степень защиты | IP44 |
| Тип | Электрический |
| Управление | механічне (кнопка) |
Информация для заказа
- Цена: 3 240 ₴








