Випрямляч Babyliss Steam Smoth, темп.режимів-5, 150-230°C, з парою, термо килимок, кераміка, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_ST493E_PR1
4 805 ₴
4 324 ₴
Пластини
Випрямляч оснащений плаваючими пластинами XL розміром 39 × 100 мм для швидкої роботи з середнім і довгим волоссям. Знімний гребінець ідеально розчісує пасма під час випрямлення.
Функція пари
Оптимальне зволоження завдяки пару, що проникає в структуру волосся, зволожує й захищає його. Об’єм резервуара — 12 мл.
Покриття турмалін-кераміка
Забезпечує рівномірне нагрівання та легке ковзання для зменшення пошкоджень волосся.
Температура
5 режимів нагріву — від 150 до 230 °C — для різних типів волосся.
Зручність
Покращена ефективність завдяки знімним гребінцям. Замикання пластин — для легкого зберігання.
Безпека
Функція автоматичного вимкнення для запобігання перегріву.
Кабель
Поворотний шнур довжиною 2,5 м — для максимального комфорту у використанні.
У комплекті: термостійкий килимок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | автоматичне вимикання; захист від перегріву |
| Длина шнура | 2.5 м |
| Питание | від мережі |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Інструкція; Гарантійний талон; Випрямляч для волосся; Термокилимок |
| Кіл-ть температурних режимів | 5 |
| Максимальная температура нагрева | 230 °C |
| Минимальная температура нагрева | 150 °C |
| Особенности | подача пару; знімний гребінець |
| Покрытие нагревательного элемента | турмалін; кераміка |
| Назначение | для рівного волосся; для створення локонів |
| Розмір пластини | 39 мм |
| Серия | Steam Smooth |
| Тип устройства | щипці-випрямляч |
- Цена: 4 324 ₴












