Духовка электр. Hansa, 60см, 65л, A, гриль , емаль легкого очищення, диспл., нержавіюча сталь — Новый
- Нет в наличии
- Код: ERC_BOEI684121_PR1
14 692 ₴
Розморожування
Ця спеціальна функція ідеально підходить для розморожування таких страв, як м'ясо, риба, хліб та печиво.
Легке чищення
Ви знаєте, як важко чистити дверцята та скло духовки, а особливо їхні краї та кути. Дверцята в духовках Hansa оснащені спеціальними петлями, які дозволяють швидко та легко їх знімати. За допомогою затискачів ви можете зняти дверцята та безпечно їх почистити. Після зняття дверцят ви отримаєте кращий доступ до внутрішньої частини духовки та зможете легко її почистити.
Розумне споживання енергії
Ніхто не радіє зайвим витратам на електроенергію. Тому Hansa дбає і про ваш сімейний бюджет, і про природу, оснащуючи свої кухонні плити технологіями, що забезпечують мінімальне споживання енергії та допомагають зменшити рахунки за світло.
Перемикачі
Елегантні та ергономічні перемикачі значно полегшують чищення панелі управління. Приховані елементи не забруднюються. Відтепер панель управління буде не тільки функціональною, але й чистою.
Очищення парою
Завдяки спеціальній паровій системі очищення духовки більше не буде тягарем. Пара розм'якшує забруднені поверхні, а процес очищення зводиться до того, щоб налити 1 склянку води на піддон, увімкнути духовку на 50°C та залишити її на 30 хвилин. Бруд, розм'якшений парою, легко видаляється за допомогою губки з водою та миючим засобом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansa |
| Страна производитель | Польша |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 38.7 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасность | Максимальна температура нагрівання вікна дверцят: |
| Высота | 59.5 см мм |
| Глубина | 57 см |
| Дека в комплекті | глибоке деко; плоске деко |
| Довжина кабелю для підключення | 1.3 м |
| Дополнительно | знімні дверцята |
| Духовка | електрична |
| Цвет | нержавіюча сталь з чорним |
| Цвет ручки | Нержавеющая сталь |
| Количество режимов приготовления | 8 шт |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Максимальная температура | 250 °C |
| Можливості | таймер; програматор Ts |
| Напряжение | 230 В В |
| Объем | 65 л мл |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Мощность подключения | 2.9 кВт |
| Режими нагріву | Нижній нагрів; Розморожування; Гриль; Верхній нагрів + гриль ; Верхній + нижній нагрів; Верхній нагрів; швидкий розігрів; верхній нагрів + гриль + вентилятор; верхній + нижній нагрів + вентилятор |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | Очищення парою |
| Управление | сенсорне; механічне |
| Функціональні особливості | Рефлекторне внутрішнє скло; Галогенне освітлення; 5 рівнів випікання |
| Ширина | 59.5 см мм |
- Цена: 14 692 ₴











