Монітор MSI 27" MAG 272URDF-E16 2xHDMI, DP, 2xUSB, Audio, IPS, 3840x2160, 160Hz, 0.5ms, sRGB 131%, FreeSync, Pivot, HDR400 — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_9S6-3CE79T-001_PR1
19 118 ₴
17 206 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монітор MSI MAG 272URDF-E16 — 27-дюймовий Rapid IPS-екран з роздільною здатністю 3840x2160, частотою 160 Гц, часом відгуку 0.5 мс, охопленням sRGB 131%, FreeSync, Pivot та HDR400. Подвійний режим (Dual Mode) для перемикання між UHD@160Hz та FHD@320Hz, підключення 2x HDMI, DP, 2x USB, аудіо. Чудово пасує для ігор з плавними кадрами та точними кольорами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 7.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Входы | 1 x USB 2.0 Type-B Upstream; 2 x USB 2.0 Type-A; Вхід для навушників; 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3); 2× HDMI™ 2.1 (4K@160 Гц) |
| Габарити (ШхВхТ) | 613.5 x 227.9 x 536.3 |
| Глибина кольору | 1.07 млн. кольорів |
| Диагональ экрана | 27 " |
| Цвет | Черный |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Угол наклона | від -5 до +20° |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Поворотный экран | Да |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Назначение | Для игр |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Регулировка по высоте | 130 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Розмір пікселя | 0.1554 мм |
| Технологии | AMD FreeSync Premium Pro; NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Тип матрицы | Rapid IPS |
| Тип устройства | монітор |
| Час реакції | 0.5 мс |
| Частота оновлення | 160 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 17 206 ₴








