Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mirsan |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 7 U мм |
| Глубина | 30 см |
| Цвет | RAL 7035 |
| Комплектация | бічні панелі; передні двері; задня стінка; збірна несуча конструкція; монтажні профілі |
| Особенности | Поставляється в розібраному вигляді; Ступінь захисту IP 20; Верхня плита із щітковим кабельним введенням та перфорацією для установки вентиляторів; Нижня плита з кабельним введенням, закритим заглушкою ПВХ |
| Тип | Монтажна шафа настінна |
| Тримальна здатність (статична) | 30 кг |
| Ширина | 53.5 см мм |
| Ширина стойки | 19 " |
Информация для заказа
- Цена: 2 982 ₴



