Хаб Trust Dalyx 3-in-1 USB-С > USB-А 3.2/USB-С/HDMI, Алюміній, 0.1м, чорний — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_23772_TRUST_PR1
1 357 ₴
1 221 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
• Додайте на свій ноутбук порти HDMI, USB і зарядний порт USB-C за допомогою одного роз'єму USB-C
• Порт HDMI для під'єднання монітора або телевізора
• Зображення з надвисокою роздільною здатністю з багатою палітрою кольорів завдяки використанню HDR і HDMI 1.4 (4K,
30 Гц)
• Порт USB для периферійних пристроїв: клавіатури, миші і зовнішніх накопичувачів
• Підтримує передачу даних зі швидкістю до 5 Гбіт/с, використовуючи стандарт USB 3.1 Gen 2
• Порт USB-C PD для заряджання ноутбука потужністю до 100 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Вес | 38 г |
| Вбудований USB кабель | 10 см |
| Высота | 11 мм мм |
| Глубина | 51 мм |
| Дополнительно | функція Plug&play; Power Delivery для зарядки ноутбука |
| Доп. порти і роз'єми | HDMI |
| Питание | USB |
| Кількість USB портів | 2 шт |
| Материал | Алюминий |
| Тип | Внешний |
| Скорость передачи данных | до 5 Гбіт/с |
| Ширина | 58 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 221 ₴











