Шурупокрут-дриль акумуляторний Tekhmann TCD-12/2 BS Kit 12В 1х2А·год 30Нм 0-400·1400об/хв 1кг кейс з приляддям — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_850979_PR1
3 331 ₴
2 998 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електронний регулятор швидкості забезпечує миттєву зупинку двигуна без вибігу.
Функція «реверс» дає можливість змінювати напрямок обертання патрона при виконанні операцій закручування/викручування гвинтів.
Світлодіодне підсвічування робочої зони забезпечує більш зручну і безпечну роботу з шуруповертом.
Наявність в комплекті пластикового кейсу полегшує транспортування і зберігання інструменту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 0.8 мм |
| Питание | Li-Ion |
| Звукова потужність | 110 дБ(А) |
| Ключові особливості | блокування шпинделя; клас виробу: ІІ; колекторний двигун постійного струму; магніт для фіксації оснащення на корпусі |
| Цвет | помаранчевий з чорним |
| Комплектация | зарядний пристрій; шуруповерт; Інструкція з експлуатації; батарея; гарантійний талон; додаток №1; пластиковий кейс; комплект змінних насадок та аксесуарів |
| Максимальный крутящий момент | 30 Нм H*m |
| Напряжение | 12 В В |
| Тип | шурупокрути; дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Час зарядки від мережі | 1.5 |
| Скорость вращения | 1400 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 998 ₴











