Кріплення ТВ поворотне моторизоване 2E Legliupe 37"-70" 35кг — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_2E2GEN3770PTM_PR1
3 112 ₴
2 801 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Моторизоване міцне кріплення для телевізора 2E Legliupe виготовлено зі сталі та пластику. Пристрій оснащено потужним, стабільним і довговічним двигуном. Передбачено можливість повороту кріплення, аби дивитися на екран із кількох кутів огляду. Наявна функція запам’ятовування положення екрана, яке уподобав користувач. Відкорегувати телевізор після підвішування можна завдяки регулюванню вирівнювання. Із кріпленням для телевізора 2E Legliupe усі кабелі будуть в порядку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | з нахилом; поворотне моторизоване |
| Кількість моніторів | 1 |
| Максимальна діагональ | 70 " |
| Материал | cталь; пластик |
| Можливості інсталяції | монолітна стіна; подвійна шпилька |
| Мінімальна діагональ | 37" |
| Особенности | Товщина профілю - 153~485 мм; Управління кабелями |
| Поверхность | порошкове покриття |
| Назначение | кріплення телевізорів |
| Регулировка | нахил; поворот; відхилення |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x100 мм; 200x200 мм; 300x200 мм; 300x300 мм; 400x200 мм; 400x300 мм; 400x400 мм; 600x400 мм |
| Тип | кріплення для телевізорів |
Информация для заказа
- Цена: 2 801 ₴








