Подвійне двоточкове лезо для швидшого нарізання та подрібнення
Прискорте приготування їжі! Швидко подрібнюйте великі шматки овочів і фруктів.
Скляна чаша преміум якості
Забезпечує легке та стабільне подрібнення. Крім того, продукти можна подавати безпосередньо з чаші для подрібнення.
Від подрібнення до змішування
Подрібнювач із високоякісними ножами — це ідеальний помічник під час приготування страв із різною текстурою. Використовуйте його, щоб швидко нарізати великі шматки овочів або фруктів, подрібнити горіхи або приготувати кремоподібне пюре.
Просте використання й імпульсний режим
Подрібнювач можна використовувати для подрібнення фруктів, овочів, зелені або горіхів. Щоб почати подрібнення, просто натисніть на базовий блок приладу донизу. Завдяки імпульсному режиму можна здійснювати подрібнення з певними інтервалами, повністю контролюючи процес.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Китай |
| Материал чаши | Стекло |
| Объем чаши | 1 л |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 16,5 см мм |
| Глубина | 10.2 см |
| Питание | Сеть |
| Цвет | Черный |
| Матеріал корпуса | пластик; метал |
| Матеріал насадок | нержавіюча сталь |
| насадки | подрібнювач |
| Особенности | Мірна шкала на ємності для точного дозування; захисний вимикач; Леза та чашу можна мити в посудомийній машині; Гумові ніжки; Робота на змінному струмі (AC двигун) |
| Мощность | 500 Вт Вт |
| Режими | Пульсації |
| Тип | подрібнювач |
| Ширина | 10.2 см мм |
- Цена: 1 020 ₴











