Монітор Samsung 32" S32FM702 2xHDMI, USB, Bluetooth, MM, VA, 3840x2160, 4ms — Новый
- Готово к отправке
- Код: ERC_LS32FM702UZXUA_PR1
15 109 ₴
13 598 ₴
Особливості
Монітор оснащений 32-дюймовою VA-матрицею з роздільною здатністю 3840×2160 та співвідношенням сторін 16:9, що формує чітке й контрастне зображення. Частота оновлення до 60 Гц і час відгуку 4 мс забезпечують плавність у щоденних сценаріях і мультимедіа. Смартфункціональність реалізована через операційну систему Tizen з доступом до потокових сервісів, Gaming Hub і Multi View для одночасного відображення двох джерел. Вбудовані динаміки з адаптивним звучанням доповнюють візуальний контент. Монітор підтримує бездротове віддзеркалення екрана, роботу зі SmartThings і керування голосом. Підставка з регулюванням нахилу та можливість настінного кріплення VESA спрощують розміщення робочого простору.
Застосунки Smart TV
Транслюйте контент просто з монітора або під'єднайтеся до Samsung TV Plus, щоб дивитися телеканали в прямому етері – і все це безкоштовно.
Gaming Hub
Отримайте доступ до найкращого ігрового світу. В ігровому центрі Samsung Gaming Hub ви можете грати в найкращі ігри від провідних стримінгових партнерів, не використовуючи ПК чи консоль. Спробуйте нові ігри або ще раз згадайте про улюблені старі – все це в одному місці.
Оптимізатор зображення з AI
Насолоджуйтеся оптимальною якістю зображення, налаштованою саме для вас. Оптимізатор зображення з AI адаптує зображення, щоб ви могли комфортно працювати з документами, повністю занурюватися в ігри з глибоким насиченим чорним і дивитися відео в яскравих кольорах.
Роздільна здатність 4K
Дивіться, як ваш контент оживає з неймовірною чіткістю. Роздільна здатність 4K покращує навіть найдрібніші деталі зображень і відео, що робить світи яскравішими й реалістичнішими.
Активний підсилювач голосу
Завдяки технології штучного інтелекту ви чітко почуєте кожне слово. Активний підсилювач голосу аналізує фоновий шум навколо монітора та автоматично регулює гучність вашого контенту, щоб ви могли без зусиль почути кожне слово діалогу, навіть у гучних умовах.
SmartThings
Переглядайте всі пристрої вашого розумного будинку на 3D-мапі для простішого керування ними. Ви також можете перевіряти споживання енергії та витрати за кожним пристроєм і заощаджувати гроші, увімкнувши режим енергозбереження. Просто під'єднайтеся до універсального хабу за допомогою мобільного телефона або голосової команди, не відволікаючись від улюблених шоу.
Технології
- VA 4K UHD
- Tizen Smart Platform
- Gaming Hub
- Multi View
- Adaptive Sound+
- SmartThings
- Knox Security
Для кого
- офісних працівників
- користувачів мультимедіа
- шанувальників потокового контенту
- геймерів
- працівників з кількома пристроями
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 6.5 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 32.4 Вт |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | 2 шт |
| Блок питания | вбудований |
| Вологість під час експлуатації | 10–80% |
| Входы | 2x HDMI; USB концентратор |
| Габарити (ШхВхТ) | 716,1 x 517 x 193,5 |
| Дополнительно | сертифікат Windows 11 |
| Диагональ экрана | 32 " |
| Диапазон рабочих температур | 10~40 ℃ |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Кабель живлення; Кабель HDMI; Кабель USB Type-C; Пульт дистанційного керування |
| Контрастність (статична) | 3000:1 |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Настінне кріплення VESA | 100x100 |
| Поворотный экран | Да |
| Потужність звуку | 10 Вт |
| Назначение | для дому та офісу |
| Підтримка HDCP | Да |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип устройства | монітор |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м2 |
- Цена: 13 598 ₴











