Ківш серії Gemini виготовлений з нержавіючої сталі. Девайс поставляється з термостійкою скляною кришкою з отвором для пари та сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 16 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Крышка | стекло |
| Объем | 1.6 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Особливості посуду | мірна шкала; підходить для використання з усіма типами плит |
| Тип | ковші |
| Толщина стенок | 0.5 мм |
| У набір входять | 1 кришка; ковш |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴







