Сіру сковороду діаметром 28 см виготовлено з кованого алюмінію та оснащено покриттям Xylan Plus, що має високі антипригарні показники і є стійким до механічних пошкоджень. Висота стінок сковороди – 50 мм, товщина – 2,6/4 мм, товщина дна – 2,6 мм. Ручку вкрито покриттям Soft-touch. Сковороду можна використовувати на газових, електричних, склокерамічних, індукційних та галогенних плитах і не можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.6 мм |
| Толщина стенки | 2.6 мм |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Высота | 5 см мм |
| Внутреннее покрытие | мармурове; Xylan Plus; антипригарне |
| Диаметр | 28 см мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | Ручки з системою soft touch; для всіх видів плит |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 503 ₴








