Алюмінієва сковорода чорного кольору з антипригарним покриттям та термостійкою ергономічною ручкою. Сковорода Gemini Gourmet сумісна з усіма видами плит – газовими, електричними, галогенними, склокерамічними та індукційними.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.2 мм |
| Толщина стенки | 4 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Внутреннее покрытие | антипригарне; PFLUON |
| Диаметр | 28 см мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | для всіх видів плит; ергономічна ручка |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 440 ₴







