Ківш ARDESTO Gemini Liguria з нержавіючої сталі стане у пригоді для виконання простих завдань, на кшталт варіння яєць чи соусу до пасти. Об’єм ківша 1,8 л. Дно завтовшки 3 мм є запорукою, що страва не пригорить і не пристане. Завдяки матеріалу виготовлення ківш є зручним, функціональним і довговічним. Посуд можна використовувати для приготування на газовій, електричній, склокерамічній, галогенній чи індукційній плиті. Зручності використання додає мірна шкала на стінках ківша та скляна кришка з отвором для пари. Виріб можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 16 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Крышка | стекло |
| Объем | 1.8 л |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов | 2 шт |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал ручек | Нержавеющая сталь |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Особливості посуду | мірна шкала; отвір на кришці для виходу пари |
| Сумісність із джерелами тепла | Склокерамічні плити; Електричні плити; газові плити; Галогенові плити; Індукційні плити |
| Тип | ковші |
| Толщина стенок | 0.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 494 ₴






