Сковорідка має протипригарне покриття Pfluon (2 шари), яке допомагає уникнути пригоряння та забезпечує рівномірне приготування страв. Ергономічне руків’я з бакеліту з покриттям SOFT TOUCH. У сковорідці ARDESTO Gemini можна готувати на газових, електричних, склокерамічних, галогенних та індукційних плитах. Під час догляду за виробом не рекомендовано мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.4 мм |
| Толщина стенки | 2.3 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 5.2 см мм |
| Внутреннее покрытие | PFLUON |
| Диаметр | 24 см мм |
| Диаметр дна | 21.2 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал ручки | бакелит |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | Ручки з системою soft touch |
| Призначення сковороди | сковорода глибока |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 476 ₴












