Виготовлена з кованого алюмінію, сковорідка має діаметр 24 см. За висоти 6,5 см товщина стінок становить 2,6/4 мм, а дна – 2,6 мм. Зсередини сковорода має тришарове протипригарне покриття PFLUON, конструкцією передбачено бакелітове soft-touch-руків’я. Модель Gemini Gourmet Apulia вирізняється широкою сумісністю з різними видами плит: газові, галогенні, склокерамічні, індукційні, електричні. Виріб не рекомендовано мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Крышка | Нет |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 2.6 мм |
| Толщина стенки | 2.6 мм |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Высота | 6.5 см мм |
| Внутреннее покрытие | мармурове; PFLUON |
| Диаметр | 24 см мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Материал ручки | бакелит |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Особливості сковороди | Ручки з системою soft touch |
| Призначення сковороди | класична |
| Сумісність з індукцією | Да |
| Сумісність із джерелами тепла | Газові плити; Електричні плити; Індукційні плити; Галогенні плити; Склокерамічні плити |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴









